Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/e30826/public_html/osvita24.com.ua/core/cls_database.php on line 36
 Основні правила безпеки для батьків
Головна
Сьогодні: Неділя, 25.08.2019

"Міжнародний досвід"

В багатьох країнах світу використання подібних систем вже стало загальноприйнятою нормою і довело свою ефективність батькам та навчальним закладам різних рівнів.

 

Оберіть свій заклад
Карта школ
Опитування
Яку інформацію Ви хотіли б бачити на сайті ?
Новини Міністерства освіти
Новини нашого міста
Іноформацію про ЗНО-2015
Інформацію про ВНЗ України
Он-лайн тестування
Надзвичайні події
Інше
Голосів: 251
Статистика
Підключено: 13 школ
Зареєстровано: 4593 человека
Зараз на сайті: 3
Основні правила безпеки для батьків


 • Перш, ніж дозволити дитині користуватися Інтернетом, розкажіть їй про можливі небезпеки в Мережі (шкідливі програми, небезпечні сайти, інтернет-шахраї тощо) і їх наслідки.


 • Чітко визначте час, який Ваша дитина може проводити в Інтернеті, і сайти, які вона може відвідувати.


 • Переконайтеся, що на комп'ютерах встановлені і правильно налаштовані антивірусні програми, програми для фільтрації контенту і небажаних повідомлень.


 • Контролюйте діяльність дитини в Інтернеті за допомогою спеціального програмного забезпечення.


 • Запитуйте дитини про те, що вона бачила і робила в Інтернтеті.


 • Поясніть дитині, що при спілкуванні в Інтернеті (чати, форуми, сервіси миттєвого обміну повідомленнями, онлайн-ігри) та в інших сервісах, що вимагають реєстрації, не можна використовувати реальне ім'я. Допоможіть йому вибрати реєстраційне ім'я, яке не містить ніякої особистої інформації.


 • Поясніть дитині, що не можна розголошувати в Інтернеті інформацію особистого характеру (номер телефону, домашню адресу, назву / номер школи і т.д.), а також "показувати" свої фотографії.


 • Допоможіть дитині зрозуміти, що далеко не все, що він може прочитати або побачити в Інтернеті - правда. Привчіть її запитувати про те, в чому вона не впевнена.


 • Поясніть дитині, що не можна відкривати файли, отримані від невідомих користувачів, так як вони можуть містити віруси або фото / відео з негативним змістом.


 • Привчіть дитину радитися з дорослими і негайно повідомляти їх про появу небажаної інформації.


 • Не дозволяйте Вашій дитині зустрічатися з онлайн-знайомими без Вашого дозволу або у відсутності дорослої людини.


 • Намагайтеся регулярно перевіряти список контактів своїх дітей, щоб переконатися, що вони знають усіх, з ким вони спілкуються.


 • Поясніть дітям, що при спілкуванні в Інтернеті, вони повинні бути дружелюбними з іншими користувачами, ні в якому разі не писати грубих слів - читати грубості також неприємно, як і чути.


 • Перевірте актуальність вже встановлених правил. Слідкуйте за тим, щоб Ваші правила відповідали віку й розвитку Вашої дитини.Що робити, якщо дитина вже зіткнулася з якою-небудь інтернет-загрозою?
 • Встановіть позитивний емоційний контакт з дитиною, постарайтеся розташувати її до розмови про те, що сталося. Розкажіть про свою стурбованість тим, що з нею відбувається. Дитина повинна вам довіряти і розуміти, що ви хочете розібратися в ситуації і допомогти їй, але ні в якому разі не покарати.


 • Якщо дитина засмучена чимось побаченим (наприклад, хтось зламав її профіль у соціальній мережі) або вона потрапила в неприємну ситуацію (витратила гроші в результаті інтернет-шахрайства тощо), постарайтеся її заспокоїти і разом розберіться в ситуації. З'ясуйте, що призвело до даного результату - безпосередньо дії самої дитини, недостатність вашого контролю або незнання дитиною правил безпечної поведінки в Інтернеті.


 • Якщо ситуація пов'язана з насильством в інтернеті щодо дитини, то необхідно дізнатися інформацію про кривдника, історію їх взаємин, з'ясувати, чи існує домовленість про зустріч у реальному житті і чи траплялися подібні зустрічі раніше, дізнатися про те, що відомо кривдникові про дитину (реальне ім'я, прізвище, адреса, телефон, номер школи і т. п.). Поясніть і обговоріть, якій небезпеці може піддатися дитина при зустрічі з незнайомцями, особливо без свідків.


 • Зберіть найбільше інформації про подію - як зі слів дитини, так і за допомогою технічних засобів. Зайдіть на сторінки сайту, де була дитина, подивіться список її друзів, прочитайте повідомлення. При необхідності скопіюйте і збережіть цю інформацію - в подальшому це може вам стати в нагоді для звернення в правоохоронні органи.


 • У випадку, якщо ви не впевнені в своїй оцінці того, наскільки серйозна подія сталася з дитиною, або дитина недостатньо відверта з вами і не готова йти на контакт, зверніться до фахівця (телефон довіри, гаряча лінія тощо), де вам дадуть рекомендації та підкажуть, куди і в якій формі звернутися з даною проблемою.


Повернутися назад

Наші партнери
Новини
06.10.2017 17:23
МОН перевірить діяльність переміщених вишів
МОН перевірить діяльність переміщених вишів

МОН перевірить діяльність переміщених вишів

06.10.2017 16:37
МОН оголосило конкурс на посаду очільника ІМЗО
МОН оголосило конкурс на посаду очільника ІМЗО

МОН оголосило конкурс на посаду очільника ІМЗО

06.10.2017 15:24
МОЗ: професію лікаря мають отримувати найздібніші
МОЗ: професію лікаря мають отримувати найздібніші

МОЗ: професію лікаря мають отримувати найздібніші

06.10.2017 13:05
І. Лікарчук: рішення БК не є обов’язковим для виконання
І. Лікарчук: рішення БК не є обов’язковим для виконання

І. Лікарчук: рішення БК не є обов’язковим для виконання

06.10.2017 11:40
В. Громовий: як «майже чесно» залазити до кишені батьків
В. Громовий: як «майже чесно» залазити до кишені батьків

В. Громовий: як «майже чесно» залазити до кишені батьків

© 2010-2016 osvita24.com.ua - Все права защищены
Сотрудничество
Услуга SMS-рассылки